Rolety Velux Typy rolet

Nejen v módě, ale i v bytovém designu záleží na doplňcích. Na drobnostech, které dávají interiéru jeho osobitý charakter. Stejně tak u střešních oken dokáží rolety hotový zázrak. Najdete je v různém provedení, v široké barevné škále, se vzory i bez. S nimi bude mít vaše podkroví ten správný šmrnc. Kromě toho jsou rolety do střešních oken velmi praktické, protože vpustí do místnosti jen tolik slunečních paprsků, kolik právě chcete.

 

Rolety zatemňující Velux Zcela zatemňující roleta DKL/DML/DSL

Je ideálním řešením pro úplné zatemnění letního slunce. Zachytí i nejintenzivnější sluneční světlo a zastíní místnost pro ranní lenošení nebo odpolední odpočinek. Proto je vhodným řešením zejména v ložnicích nebo dětských pokojích. Pro delší snění i odpolední odpočinek je zcela zatemňující roleta nejvhodnějším řešením. Způsoby ovládání: manuálně, dálkově elektricky, solární pohon.

Rolety zastiňovací Velux Zastiňovací roleta RHL/RFL/RML/RSL

Účinné a praktické řešení, které poskytuje soukromí, zastínění před sluncem a současně i příjemnou dekoraci. Zastiňovací roleta do střešních oken je ideální pro jakoukoliv místnost, zvláště pak pro kuchyně, obývací pokoje, šatny nebo toalety. Jednoduché, a přesto účinné stínění, které dodá každé místnosti styl a vzhled. Způsoby ovládání: manuálně, dálkově elektricky, solární pohon.

Rolety plisované Velux Plisovaná roleta FHL/FML/FHC

Dekorativní zastiňovací prvek, který svým vzhledem dodá podkrovní místnosti na atraktivnosti a zajistí příjemné prosvětlení vašeho domova. Plisovaná roleta je vhodná nejen do obývacích pokojů nebo ložnic, ale i do kanceláří. Jednoduché nebo dvojité plisování. Dokonalá volba pro moderní interiér s citlivou regulací světla a stínu. Způsoby ovládání: manuálně, dálkově elektricky.

Roleta doplňková plisovaná Velux Doplňková plisovaná roleta FPL

Doplňková plisovaná roleta FPL, která se používá pouze v kombinaci s roletou DKL nebo RFL, zajišťuje optimální regulaci světla a stínu.

Kombinace zcela zatemňující a plisované rolety Kombinace zcela zatemňující a plisované rolety DFD

Roleta DFD je novinkou v našem sortimentu. Skládá se ze zcela zatemňující rolety a doplňkové plisované rolety. Každá z nich se ovládá samostatně. Pokud si žádný ze vzorů DFD kompletu nevyberete, můžete zcela zatemňující roletu doplnit plisovanou roletou FPL, která se jednoduše připevní ke spodní liště ovládací rolety.